Bezpieczny senior

22 stycznia 2014r. rozpoczęły się warsztaty , dotyczące zasad  bezpieczeństwa w życiu codziennym, pod hasłem  „Bezpieczny senior”. Spotkanie odbyło się Komisariacie Policji w Nowogardzie.  W pierwszym spotkaniu uczestniczyli zainteresowani tematem słuchacze.Warsztaty prowadziła Starsza Inspektor Referatu Prewencji, Pani Klaudia Gieryń a wspierała ją, Pani Komendant Małgorzata Figura. Dowiedzieliśmy się wiele ciekawych rzeczy o problemach występujących w naszym codziennym życiu, z którymi najczęściej się borykamy. Pani Komendant oprowadziła naszą grupę po komisariacie. Mogliśmy zobaczyć miejsca niedostępne dla  przeciętnego obywatela. Byliśmy szczerze zdziwieni, że mimo późnej pory tak wiele osób  normalnie pracuje. Na zakończenie warsztatów otrzymaliśmy upominki.

Składamy Paniom Policjantkom serdeczne podziękowania za ciekawe spotkanie. Następne spotkanie w marcu.

DSCN2182 DSCN2174

DSCN2157 DSCN2154 (1)

 

informacja

Zapraszamy słuchaczy UTW do udziału w warsztatach „Bezpieczny senior”, które odbędą się dnia 22 stycznia 2014r.(środa) , o godzinie 16.30 w Komisariacie Policji w Nowogardzie. Warsztaty poprowadzi Starszy Inspektor Referatu Prewencji, Pani Klaudia Gieryń.

teatr

 

 Dwa tygodnie po prapremierowym spektaklu, który odbędzie się 11 stycznia 2014 w Koszalinie,zespół Bałtyckiego Teatru Dramatycznego przywiezie do Nowogardu

przedstawienie zatytułowane „Love Forever”.

Na spektakl zapraszamy 24 stycznia o godz. 19:00. Bilety w cenie 20 PLN.

„Love Forever” to dramatyczna komedia science fiction, która, jak każdy przedstawiciel tego zasłużonego w dziejach teatru gatunku, montuje nasze radości i smutki w teledysk transmitowany na żywo. Z komiczną powagą, rzecz jasna. Głównym bohaterem „Love Forever” jest skończony choleryk Greg, lekoman, wizjoner i samozwańczy ekspert w dziedzinie relacji podmiot-podmiot Greg otrzymuje bajeczną kwotę na realizację pewnego naukowego projektu. W pracę nad pastylką umożliwiającą odzyskanie utraconej miłości zaangażowane są dwie pary. Historia ich związków to obiekt naukowych fascynacji Grega; jego główną motywacją nie jest jednak zbawienie ludzkości, ale tęsknota za minionym szczęściem. Na poziomie psychofizycznym tęsknota ta reprezentowana jest przez asystentkę Grega, Kelly, która do złudzenia przypomina zmarłą żonę naukowca.

Zapisy w biurze UTW