Informacja dla słuchaczy

Od 02.09.(środy), do 16 .09 br przyjmujemy zapisy na wycieczkę  jednodniową do Międzyzdrojów.  Wycieczka planowana jest na 08.10.br z zdań finansowanych przez UMiG w Nowogardzie.

Zwiedzimy z przewodnikiem  Muzeum Figur Woskowych, Planetarium i inne ciekawe miejsca.  Koszt wycieczki ok 20 zł  ( szczegóły podamy, po dokładnym wyliczeniu wszystkich kosztów i ilości zapisanych osób. Wstępnie zamówiliśmy transport na 47 osób) . Od ilości chętnych zależeć będą koszty. Wpłaty za wycieczkę ( po ustaleniu i podaniu do wiadomości), należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie do 30.09.br. Zapisy w każdą środę w biurze od 14-tej do 16-tej.

Aktywne Popołudnie

W dniu 05 sierpnia br.  seniorzy na zaproszenie Burmistrza zebrali się pod fontanną , by przejść w grupie na polanę w Sarnim Lesie. Po rozgrzewce prowadzonej przez Pana Sebastiana, co kto miał , tym się przemieszczał- kije w rękę, kierownice w dłoniach  i krok marszowy. Wszyscy dotarliśmy na polankę, gdzie czekał Burmistrz i częstował kiełbaskami. Po zjedzeniu kiełbasek i zaspokojeniu łaknienia zimnym arbuzem, wysłuchaliśmy prelekcji Pani Krępa na temat roślinności ,  ptaków i  zwierząt żyjących wokół nas w pobliskich lasach. Była piękna pogoda, wspaniałe humory ,no i to wystarczyło by przyjemnie spędzić czas..

IMG_5857

Ponaglenie

W dniu 15 września ruszamy na wycieczkę do Berlina i Poczdamu. Jednak nie wszyscy jeszcze dokonali wpłaty.Bardzo prosimy o dotrzymanie terminu i wpłaty ( 42 zł) w dniach 26.08  i  02.09.br. Być może będą jeszcze 3 wolne miejsca, szczegóły dniu 26.08. w biurze. Zapraszamy.

ZAPROSZENIE

Burmistrz zaprasza wszystkich seniorów na Aktywne Popołudnie.

START 05 sierpnia ( środa) o godz. 12-tej  przy fontannie nad jeziorem (przy rest.Okrąglak).

W programie:

-spacer Nordic Walking

-prelekcja nt. jak aktywnie spędzać czas

-prelekcja nt. ekologii

-Wspólne pieczenie kiełbasek na ognisku na polanie Sarni Las

Udział dla wszystkich bezpłatny

3

Mamy nadzieje,że spotkamy się w dużym gronie naszych słuchaczy.