Wigilia 2015

W dniu 21 grudnia słuchacze wraz z zaproszonymi gośćmi zasiedli przy stole wigilijnym.Jak w roku ubiegłym, tak i teraz panowała miła rodzinna atmosfera.Ksiądz Proboszcz G .Legutko rozpoczął kolędę ,a Pan Burmistrz złożył wszystkim życzenia. Podzieliliśmy  się opłatkiem i  mile spędziliśmy te kilka godzin w rozmowach, śpiewając kolędy i dyskutując o przyjemnych rzeczach,które nas spotkały w mijającym roku. Dziękujemy załodze restauracji „OKRĄGLAK: za przepyszne potrawy jak domowe.

Wszystkim słuchaczom ich rodzinom życzenia złożyła prezes i życzyła dużo zdrowia w Nowym Roku.

IMG_8247 IMG_8257 IMG_8248 IMG_8268 IMG_8246

Życzenia

Dla wszystkich słuchaczy, oraz ich rodzin zarząd składa najserdeczniejsze życzenia świąteczne. By czas trwania świąt spędzany był w gronie rodziny, przyjaźni i spokoju. Aby Nowy Rok przyniósł nowe wyzwania, oraz  spełnienie wszystkich marzeń

 

 

bb

Spotkanie z Kosmetyką

W dniu 16 grudnia, o 16-tej mimo nawału prac świątecznych, znalazłyśmy trochę czasu na wykład, który dotyczy nas. Pani Natalka Durniewicz przekazała nam wiedzę na temat kosmetyki i kosmetologii.To spotkanie cieszy się dużym zainteresowaniem i mamy nadzieję,że w 2016 roku będzie ich więcej

Zdjęcie-0275Zdjęcie-0285Zdjęcie-0271

INFORMACJA DLA SŁUCHACZY

W związku ze świętami

biuro UTW

od 23-go  grudnia  2015  – do 6 stycznia 2016 będzie nieczynne. 

Wyjątkowo będziemy w biurze w dniu 07 stycznia 2016 od 14-tej do 16-tej.

Po 7 stycznia 2016  biuro czynne w każdą środę jak dotychczas .

Zapisy na Wigilię zakończone

Informujemy, że w dniu 9 grudnia zakończyliśmy zapisy chętnych na udział w wigilii. Mimo rozesłanych sms -ów  przypominających, nie wielu pokwapiło się do biura. W związku z tym, ponieważ musimy już złożyć zamówienie, zamykamy listę z 48-ma osobami chętnymi . Przypominamy, że kolacja wigilijna będzie w dniu 21 grudnia o godz .18-tej w rest. Okrąglak. Zapisanych prosimy o punktualne przybycie.

Przypominamy  też, że 16-go  XII ( środa) o 16-tej w sali 107 przeprowadzona będzie prelekcja kosmetologiczna. Zapraszamy.

 

 

Spokojny i Bezpieczny Senior

W dniu dzisiejszym odbyły się warsztaty pn.”Spokojny i bezpieczny Senior”. Spotkaliśmy się w Komisariacie Policji, by wysłuchać prowadzonego  przez p.Klaudię Gieryń wykładu na temat dopalaczy. Pani Klaudia opowiedziała nam do czego doprowadza spożywanie tej makabrycznej mieszanki złożonej z różnego rodzaju środków trujących. Na podstawie pokazanej prezentacji fotograficznej zobaczyliśmy makabryczne skutki działania mocarza. Nikt nie zna metody zapobiegania procederu handlu tymi środkami. Handlarze są bezlitośni, byle by uzyskać środki finansowe. Lekarze w dokumentacji wpisują zatrucie środkami nieznanego pochodzenia, a śmierć zbiera swe żniwo wśród młodych, niejednokrotnie zdolnych ludzi.

Zdjęcie-0268 Zdjęcie-0269 Zdjęcie-0270 Zdjęcie-0271