Plan na maj

Poniżej podajemy plan na miesiąc maj. Przypominamy, że w maju nie ma wyjazdów na basen. W dniu 11 maja organizujemy zebranie ogólne członków. Min.tematem będzie podsumowanie roku, zadania na drugą połowę roku od września do grudnia, oraz propozycje zakończenia roku akademickiego, które proponujemy na 22 czerwca     „U HENIA”. Przypominamy, że jutro tj. 27 maja kończymy zapisy na wyjazd do Goleniowa na SENIORIADĘ. Wyjazd jest bezpłatny w dniu 4 czerwca, zależy nam na ustaleniu ilości chętnych, od której zależeć będzie transport.

plan na maj

 

Kurs Informatyki

W maju rozpoczynamy kurs informatyki dla zaawansowanych.Kurs prowadzony będzie w ramach oferty na zadania publiczne w ilości 20 godzin dla 10 osób.Pierwsze zajęcia już 13 maja. Chętnych prosimy o wpisywanie się na listę z uwagi na ograniczona ilość.

Otrzymaliśmy ofertę, która może nas zainteresować.Otóż  Sanatorium w Ustroniu w dniach 9-16 X  2016 organizuje turnus dla seniorów.Cena za pobyt 640 zł (8 dni). Treść oferty do wglądu w biurze.Jeśli zebrała by się grupa moglibyśmy skorzystać.W cenie są zajęcia ruchowe, 10 zabiegów, nocleg, wyżywienie i wiele innych atrakcji min,zajęcia taneczne. Warto się zapoznać i podjąć decyzje.Grupa może liczyć pow.20 osób.Szczegóły w ofercie w biurze.Zapisy i wpłata zaliczki 320 zł do 30 kwietnia.

Ponadto zapisujemy się na wycieczki  do Krzywego lasu (89zł) i do Nowego Warpna (59 zł) obie w czerwcu.