Życzenia Noworoczne

Z okazji nadchodzącego Nowego 2017 Roku, wszystkim naszym słuchaczom, członkom ich rodzin  i naszym sympatykom życzymy, by ten nadchodzący rok obfitował w zdrowie,szczęście.                             Byśmy mogli w nim uczestniczyć z radością i spełniać swoje marzenia.      Byśmy aktywnie brali udział we wszystkim, co jest nam bliskie.

Zarząd

Spotkanie Opłatkowe

Już tradycyjnie po raz kolejny spotykamy się przy wspólnej kolacji wigilijnej, by w miłej atmosferze zakończyć rok, złożyć sobie najserdeczniejsze życzenia i wspólnie kolędować .Jak zawsze są z nami nasi przyjaciele, zaproszeni goście. W tym roku gościliśmy jak zawsze Burmistrza Pana Roberta Czaplę, księży : K.Łukjaniuka i G.Legutko, a ponadto po raz pierwszy naszą wspaniałą wolontariuszkę, która jest z nami od lat i mimo dużej odległości od miejsca zamieszkania, bezinteresownie przyjeżdża by prowadzić dla nas wspaniałe psychologiczne warsztaty. Gościliśmy również dyrektor MBP P.Anetę Wysoszyńską. W czasie przemówień, padły szczere życzenia dla nas, naszych rodzin. Ta atmosfera świąt jest dla nas szczególna. Wielu z nas jest osobami samotnymi i w tym gronie czuje się jak we wspaniałej rodzinie. Tym, którzy nie mogli z przyczyn choroby dołączyć do nas, życzymy szybkiego powrotu i wszystkiego najlepszego w czasie świąt, oraz dużo zdrowia w przyszłym 2017 roku.

IMG_0015 (Kopiowanie) IMG_0020 (Kopiowanie) IMG_0021 (Kopiowanie) IMG_0023 (Kopiowanie) IMG_0024 (Kopiowanie) IMG_0029 (Kopiowanie)

Życzenia Świąteczne

Niech zbliżające się Święta Bożego Narodzenia , spędzone będą w gronie najbliższych i przyniosą wiele radości, optymizmu i wiary.

Oby w ten cudowny czas – nikt nie był sam.

Tego z całego serca wszystkim naszym słuchaczom i członkom ich rodzin życzy:

                                                                                                        Zarząd

Znalezione obrazy dla zapytania boże narodzenie 2016

DZIWNÓWEK 2017

W dniu wczorajszym wpłynę4ło do UTW zaproszenie na;

Wczasy w Dziwnówku.

Termin 27.08- do 03.09.2017.

  Koszt 525 zł za 7 dni.

Zaliczka w kwocie 200 zł płatna w nieprzekraczalnym terminie do

  31 stycznia 2017 ZŁ

Od terminowości wpłaty zależeć będzie ile miejsc otrzymamy.

Jednocześnie informujemy,że zgodnie z zapisem w umowie ,wpłacona zaliczka w razie anulowania rezerwacji przechodzi na rzecz Zleceniobiorcy. Kontakt w sprawie wpłat z Obrębska Wanda.

Plan pracy na Grudzień

Ponieważ grudzień jest miesiącem przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia  i Nowego Roku, poza tym jest miesiącem sprawozdawczości, wobec tego biuro NUTW czynne jest w grudniu tylko w dniach:

  07  XII  i 14  XII .( środy).

Wznawiamy swe urzędowanie :

w dniu 11 stycznia 2017 r.

Informujemy, że w dniu 17 grudnia br o 17,30  spotykamy się
na kolacji wigilijnej w rest. „Okrąglak”.
Zapisy i wpłaty na wigilię  kończymy 14.XII.br

Prosimy o punktualne przybycie.

szczegółowy plan pracy. na tablicy ogłoszeń.