Dotacje

W dniu 23 luty Burmistrz podpisywał ze Stowarzyszeniami umowy dotyczące dotacji na zadania .W tej grupie również Uniwersytet brał udział.Wszystko już podpisane, można realizować po kolei zadania.

Wyjazd na „MAZOWSZE”

Wyjazd na występy na Mazowsze 24 lutego o 16-tej z pod  NDK   (ponieważ miejsca nienumerowane wpuszczają wcześniej.Im szybciej wejdziemy tym lepsze miejsca. Z uwagi na to że 25 osób tylko jedzie planowaliśmy ok.40- a więc do transportu musimy doliczyć 4 zł.wpłata  w Autobusie.

Zapisujemy chętnych na spartakiadę sportową w Goleniowie ( jak w roku ubiegłym) na dzień 17 marca br.o godz. 10,30 – do 28 lutego musimy wysłać zgłoszenie, proszę w środę w biurze zapisać się kto chętny.Program zawodów do wglądu w Biurze

Zapisujemy na drugi termin do Dziwnówka  na 17- 19 wrzesień.

Kwota 560 zł.wpłata zaliczki 30% =  170 zł/ osoba  do 28 lutego 2018

Okazuje się,że korzystniejszy jest pobyt 8 dniowy we wrześniu.Proszę o zgłoszenia i wpłatę zaliczki ( dla 20 osób) w kwocie 170 zł

Ci którzy jadą na Rugię proszę do 8 marca dokonać wpłaty 70 zł.

Termin ostateczny.

Od 16 lutego godz. 12- do 13,30 w każdy piątek rozpoczynamy warsztaty taneczne, wpłata 10 zł za salę.

Zabawa na 102

W dniu 30 stycznia wyznaczyliśmy sobie spotkanie w „Okraglaku”  ,jeszcze nigdy nie było takiego tłumu, ale daliśmy radę. Panie i Panowie pięknie przystrojeni pląsali do utraty tchu. Takie spotkania przy muzyce muszą być co miesiąc, nie da się wytrzymać dłużej bez muzyki. Zresztą popatrzcie sami.

Otwarcie pracowni Orange

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nowogardzie w dniu 1 lutego 2018 r. pracownia Orange została oficjalnie otwarta.

Nasza Biblioteka dzięki projektowi Orange, została wyposażona między innymi w taki sprzęt jak: 3 laptopy, urządzenie wielofunkcyjne, telewizor LCD,  konsola PLAY STATION 4 z zestawem 3 gier dla dzieci i młodzieży, dwa zestawy Lofi Robotów, kaseton podświetlany, 3 biurka, 10 krzeseł, stół, zestaw półek, szafka do konsoli gier, farba magnetyczna na ścianę, dwa stoliki, dwa siedziska, dwie ławki tapicerowane, 3 biblioteczki na książki, tablica ogłoszeniowa.

Więcej zdjęć znajdziecie TUTAJ.