Ogłoszenie

Przypominamy, że w dniu 9 czerwca o godz. 9-tej dalsze wykłady z projektu „Aktywny Senior” tym razem spotkanie z kombatantem i śpiewy  patriotyczne.W miesiącu czerwcu będą  3 wyjazdy do Szczecina.Liczymy na  waszą obecność.

Wizyta w teatrze

W dniu 19 .04 w ramach projektu  „Aktywny Senior” przybyliśmy na spektakl „Kolacja dla Głupca”Komedia .Spektaklowi towarzyszyły z sali  salwy śmiechu. Czas upłynął szybko i wesoło. Mamy jeszcze przed sobą wyjazdy na warsztaty  do Szczecina. Wszystkie są  bardzo przez nas realizowane.

Wizyta w UTW Politechnice Koszalińskiej

W dniu 18 kwietnia udalismy się do Koszalina do.UTW przy Politechnice Koszalińskiej.Gorąco przywitały nas koleżanki z UTW.Przygotowały nam bogaty program integracyjny.Wycieczka po mieście i ciekawe miejsca, zwiedzanie Politechniki ,gdzie udało nam się wejść do gabinetu  Prorektora, który  pokazał i przedmioty wykonane na drukarce 3D,Tę drukarkę szczegółowo oglądnęliśmy  widząc jak produkuje przedmiot.Potem koleżanki z UTW zatańczyły kilka tańców w przeslicznych strojach.Po sutym posiłku  odjechaliśmy w pełni zadowoleni do domu.Serdecznie koleżankom z Koszalina dziękujemy.

Zaległe wpisy ze zdarzeń w UTW

W związku z awarią  strony, nie można było nic publikować.Teraz to będzie uzupełnione z opóźnieniem. Ale ponoć lepiej później niż wcale.

Spartakiada w Goleniowie

17 marca grupa kochająca sport udała się na zaproszenie UTW Goleniów  na spartakiadę. W roku ubiegłym zdobyliśmy 2-gie miejsce.W tym roku, było więcej konkurencji , ale trzecie miejsce było nasze. Grupy pięcioosobowe walczyły zaciekle w pięciu konkurencjach. Efekty widzimy na zdjęciach.Dziękujemy ekipom za wytrwałość i podium

Zmiany

W dniach 28 maja i 4 czerwca zajęć   gimnastyki nie będzie.

Wyjazd na Turniej Tenorów 30 czerwca z ul.5 Marca o godz.18-tej

Zabawa z dnia 12 czerwca przeniesiona na 20 czerwca na zakończenie roku

w Sarnim Lesie.Wpłata 20 zł -na zapłatę za plac i za obsługę muzyczną