Piknik na sportowo.

I tak jak zapowiadaliśmy, w dniu 23.03 w słoneczną sobotę zebraliśmy się by powitać przybywających do nas koleżanki i kolegów  UTW z Goleniowa. Wszyscy odpowiednio ubrani, humor na ustach, po przywitaniu rozpoczęliśmy mały trening z kijkami przed wyjściem. W trakcie naszego treningu przybył do nas Pan Burmistrz Robert Czapla- tak jak obiecał. Idąc w marszowym korowodzie pomieszaliśmy się z UTW Goleniów rozpoczynając dyskusje na różne tematy. Głównym tematem był zachwyt tak wspaniałą ścieżką rowerowo-spacerową. Tego nam bardzo zazdrościli. Po przybyciu na miejsce ognisko płonęło, usmażyliśmy kiełbaski i znów wśród nas był Pan Burmistrz, który był sponsorem śpiewników na to ognisko, za co dziękujemy, bardzo się przydały . Śpiewy, rozmowy, śmiech to główne odgłosy. Po poczęstunku rozpoczęliśmy zawody sportowe, przeciąganie liny, biegi w workach ,bieg z jajkiem, biegi tyłem. Śmiech roznosił się wokoło. Konkurencje oczywiście panie i panowie w swoich grupach. Nie było pokonanych, zwyciężyliśmy wszyscy tak wesoło integrując się wspólnie. Idąc już do domu bardzo pozytywnie oceniliśmy całe spotkanie.

30 marca w UTW Goleniów spartakiada sportowa dla wszystkich Uniwersytetów.Oczywiście i tam też będziemy.

 

Wesołe pikniki

9 marca zebraliśmy się przed fontanną z kijkami by obejść jezioro i spotkać się na polanie w Sarnim Lesie. Przybyło dużo osób. Wszyscy w doskonałych humorach, słoneczko świeci ,a my maszerujemy z ochotą przed siebie. Na polanie niespodzianka,ognisko dymi, kije na kiełbaski przygotowane i zaczęliśmy piknikowanie.Śpiewy rozbrzmiewały wśród sosen,wszyscy w doskonałych humorach , po kilku godzinach rozeszliśmy się z postanowieniem w kolejną pogodna sobotę zaprosić zaprzyjaźniony Uniwersytet Goleniowski i razem spędzić czas na sportowo

Spotkanie z dziewczyną Misia

22.03 w Miejskiej Bibliotece Publicznej mieliśmy bardzo wspaniały monolog w wykonaniu Krystyny Podleskiej. Słuchaliśmy śmiesznych tekstów ubawieni.Po zakończeniu jeszcze śmiechy nie ustawały. Na koniec z Krysią zrobilismy zdjęcie i po wspaniałej uczcie rozeszliśmy się do domów.

Zebranie z „niespodzianką”

W dniu 14 marca br zaplanowano zebranie ogólne. W ogłoszeniu podano „z niespodzianką”. Po  ogłoszeniu spraw bieżących oczekiwaliśmy na tą  niespodziankę. I oto pojawiła się zespół  pod nazwa Grupa Teatralna „Razem” z Gminnego Ośrodka Kultury z Przybiernowa.Przedstawiły problemy naszego codziennego dnia na wesoło.Piękne stroje, teksty wyśmienite – bawiły nas do łez.Spotkanie zakończyło się wspólną kawką i słodyczami. Oczywiście nawiązano wiele kontaktów.I o to chodziło.

Szalone ostatki

W dniu 5 marca o 17-tej w rest.”Okrąglak” stawia się silna grupa pod wytrwaniem. Niedawno bal emerytów, a teraz zakończenie karnawału. Kilka osób zgodnie z zapowiedzią , aby przebrać się – wybrało stroje. Myślę, że na następny raz na  bal przebierańców przyjdzie więcej odważnych. Po wspaniałym posiłku, zaczęła się zabawa do której przygrywał miły nasz didżej pan Pawle Buriak. Humory wszystkim dopisały, zmęczenie  nas opuściło i sami popatrzcie jak minął wspaniały wieczór. Teraz do maja odpoczynek. Też nam się przyda.

Upamiętnienie uczestników zabawy

Zestaw stolikowy

Wyżej wejść nie można było.Ale widok z góry super

Kazia w akcji

Nasze odważne kolezanki

Znalazł się też Stańczyk

I zaraz znalazł sobie damę.Szybki

Już  jej nie puści

Jak widać bawi się świetnie Jak widać zabawa w pełni trwa.