Nagrodzeni

Dzień 15 września br był Dniem Organizacji Pozarządowych.Wszystkie organizacje promowali swą działalność, twórczość,chwaliły się osiągnięciami. W namiotach pokazywali to, co wytworzyli własnymi rękoma, choć kilka lat temu, nie mieli o tym pojecie, że  to potrafią.

Było co oglądać i czytać. Nasz Uniwersytet promował nasze rękodzieło. I po przeglądzie komisji, która oceniała najlepsze organizacje,,,okazało się,  że to nam przypadło I miejsce. Jesteśmy z tego dumni. Czek na 500 zł , pozwoli zrealizować uzgodnione wspólnie zadanie. Dziękujemy naszym koleżankom i kolegom. Ale jeszcze jedna atrakcja-nasz premiera kulturalna. Nasz udział w skeczu i śpiew, był jedynym wśród innych organizacji. Trochę żartu trochę serio i nagrodzono nas gromkimi oklaskami. Pierwsze przeszkody za nami. Będzie lepiej .

 

Ogłoszenie: W dniu 18-ty o 16-tej prelekcja z oferty MOiSW, natomiast 19-tego o 10-tej wyjeżdżamy do Szczecina, na dalsze wykłady. Ci  , którzy nie przyjdą w dn .18-ty nie pojadą do Szczecina. W ich miejsce pojadą inni.